„Stejně jako my, byl Alexi těmito písněmi nadšený a dychtil je dostat ven, takže jsme rádi, že můžeme splnit jeho přání. Není třeba říkat, že jsme poctěni a hrdí na to, že jsme byli součástí jeho poslední tvůrčí práce a můžeme ji vydat tak, jak to chtěl. Je čas ještě jednou pustit zvíře z klece, na počest nejen jeho hudby, ale i jeho samotného“. Bodom After Midnight


V roce 2020 přišla fantastická zpráva, vznikla nová kapela, BODOM AFTER MIDNIGHT, vedená mimořádně talentovaným Alexi Laiho, a měla se stát nástupcem legendární metalové skupiny CHILDREN OF BODOM. Jejich plány byly obrovské, včetně vydání EP na jaře, po kterém mělo později následovat studiové album.  
EP „Paint The Sky With Blood“ vyjde 23. dubna! Nahráno bylo ve Finsku v roce 2020 a mělo být začátkem nové vzrušující éry. Je smutné, že tato kapitola skončila příliš brzy a nyní má toto 3 skladbové EP zcela jiný význam.  „Paint The Sky With Blood“ je ohromnou poctou vynikajícímu umělci a jeho výjimečnému hudebnímu dědictví, nesrovnatelnému kytaristovi / zpěvákovi Alexi Laiho a poctou samotnému žánru.


Je zřejmé, že kapelu BODOM AFTER MIDNIGHT letos v létě na festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ neuvidíme, ale muzika Alexi Laiho v nás zůstane navždy.


Předobjednávky EP „Paint The Sky With Blood“ >>ZDE<<