APRIL ART, to je mladá, silná, emocionální, moderní rocková kapela, ročník narození 2014. Už od svého prvního nadechnutí bylo všem členům kapely jasné, že tohle je to, co bude mít vždycky přednost před vším ostatním. Není pro ně nic důležitějšího než bohatý kapelní život, sdílení své hudby a zdokonalování svých dovedností, a to i na pódiu a získat tak co nejvíce fanoušků. APRIL ART hoří upřímnou vášní a elánem. Mají co říci, a určitě stojí za poslech!
Na pódiu jejich rockový talent skutečně září.  APRIL ART jedou vždy na plný plyn. Vynikající a virtuózní kytara Chrise Bunnella rozhodujícím způsobem utváří moderní a emocionální zvuk kapely. Frontmanka Lisa-Marie Watz, zpívá svým charismatickým drsným hlasem a jde vždycky až na pokraj úplného vyčerpání. Skvěle komunikuje s publikem a vždy do své show zahrne i fanoušky. Hlasité a agresivní bicí zajišťuje Ben Juelg. Zvuk kapely doplňuje baskytarista Nico Neufeld, se svým svěžím, funky stylem hraní.


Mládí má zelenou i na našem nejmladším festivalu ROCK CASTLE, jehož 2. ročník se uskuteční 18. – 20. 8. 2022 v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Nenechte si ujít jedinečnou a energií nabitou show APRIL ART!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce října, campy a parkovací místa můžete nakupovat na těchto stránkách!