...z nové desky!

Symphonic-power metalová kapela DRAGONY z Rakouska vydali minulý pátek své nové album „Viribus Unitis“. Video pro další, již třetí singl z této desky, „Legends Never Die“, je venku.
I v tomto songu se píše historie moderním perem. Rychlé riffy, chytlavé sbory, vše je připraveno k velkému finále! Je to takový epilog k příběhu „Viribus Unitis“, který mapuje vznik legend o habsburských panovnících a dívá se na to, jak byly v průběhu let adaptovány a převyprávěny!


Zpěvák Siegfried Samer o songu říká: „Legends Never Die“ lze považovat za epilog k celému ději desky „Viribus Unitis“, který vrcholí finální, impozantní bitvou v písni „Battle Royale“. V „Legends Never Die“ děláme krok zpět, abychom se podívali na příběh, který jsme právě odvyprávěli, z vnější perspektivy a připomeneme sobě i posluchačům, že z historie lze většinou udělat „jen příběh“. Že všechny říše jednoho dne padnou, všichni lidé musí zemřít. Ale vzpomínky na ty osoby a události, které nás ovlivnily, bez ohledu na to, zda to bylo skrze politiku, skrze filozofii, skrze hudbu, literaturu nebo prostřednictvím jiných forem umění, s námi zůstanou a budou tak zvěčněny. A že příběhy, které lze vyprávět o těchto legendárních osobách a událostech, stejně jako tyto „legendy“ samy, nikdy skutečně nezemřou.”


Těšte se na živý a poutavý příběh z minulosti, který vám v symphonic-power metalovém stylu odvypráví kapela DRAGONY letos v létě, na festivalu ROCK CASTLE v areálu zámeckých zahrad v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ 19. – 21. 8. 2021!


Vstupenky na festival jsou k dostání na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz a www.pragokoncert.com


Na video „Legends Never Die“,  se mrkněte tady: