Folk-rocková banda z Německa – FEUERSCHWANZ, která se letos představí naživo, na 2. ročníku festivalu ROCK CASTLE 2022 (18. – 20. 8. 2022, Zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV) vydala nové, velmi osobní video k písni „Das Herz eines Drachen“ (en: The Heart of a Dragon) z jejich velmi úspěšného alba „Memento Mori“ (2021), které se vyšplhalo až na úplný vrchol v německých řebříčcích alb!

Desku „Memento Mori“ si můžete objednat>>ZDE<<


Hlavní muž kapely FEUERSCHWANZ o „Das Herz eines Drachen“: "Das Herz eines Drachen" je pro mě velmi osobní píseň. Najít slova a zvuky pro pocity, pro které neexistují slova, je téměř nemožné, ale s pomocí mých přátel z kapely jsem tuto výzvu zvládl. Co když se svět bude cítit tak hrozivě, že nervový systém zamrzne? Snad proto není náhoda, že moje druhá profese psychologa se zabývá dopady traumatu na náš nervový systém. "Das Herz eines Drachen" je píseň, která má přinést uzdravení a smíření s tím, co nás v mládí bolelo. Znovu jsem našel sílu a spojení se svou rodinou a celým světem prostřednictvím svého Dračího srdce."


Rock-metaloví rytíři FEUERSCHWANZ se těší na vaši návštěvu v překrásném zámeckém parku u starobylého zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, 18. – 20. 8. 2022, na rock-metalové přehlídce ROCK CASTLE!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce května, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster, či Plzeňská vstupenka.

Video je tady: