ERIC MARTIN, legendární americký rockový zpěvák, který se svou kapelou MR.BIG dokázal prodat více než 7 milionů desek a jeho hity jako "Just take my heart", "To be with you" anebo cover písně "Wild world", zná snad úplně každý.


V posledních letech jsme si zvykli vídat a slýchat ERICA MARTINA také v metalové opeře Tobiase Sammeta AVANTASIA. Stal se její nedílnou součástí a největší vokální oporou. Podílel se na albech “The mystery of time” (2013), ”Ghostlights” (2016) a i na zatím (né na dlouho) poslední “Moonglow” (2019)!


Na 2. ročníku 3denního mezinárodního rock-metalového open-air festivalu ROCK CASTLE, který se uskuteční ve dnech 18. – 20. 8. 2022 v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ ho uvidíme nejen jako člena kapely AVANTASIA, headlinera festivalu, ale také v jeho speciální sólo show, kdy vezme do ruky jen kytaru a mikrofon, přizve svého spoluhráče na kytaru, známého borce Olivera Hartmanna a předvede vám nejen ty největší hity legendární kapely MR.BIG a další věhlasné rockové pecky, ale také to nejlepší ze své sólové tvorby!
S ERICEM MARTINEM vás tak na festivalu ROCK CASTLE 2022 čeká další nevšední, dá se říci unikátní hudební zážitek!


Festivalové vstupenky za super zaváděcí cenu, místa v campech a parkování, můžete objednávat zatím pouze na těchto stránkách!