MEN IN THE BOX (Ita) a BARBARA BLACK (Esp)


2. ročník mezinárodního rock-metalového open airu ROCK CASTLE je letos v plánu na 18. – 20., 8. 2022 opět do krásného přírodního parku, který se rozprostírá u starobylého zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ! Soupisku již potvrzených kapel nyní doplňují další dvě, velmi zajímavé a neotřelé bandy. Alternativní grunge z Itálie MEN THE A BOX a španělskou zpěvačku BARBARA BLACK.


MEN IN THE BOX započali svoji hudební dráhu v roce 2010. Jejich hudební styl kombinuje různé směry ovlivněné zejména zvučnými kapelami z 90. let jako jsou Radiohead, Alice In Chains či Tool. Kapela vydala nedávno své první album „Hearts and other plastic parts“. Tato deska pro kapelu znamená pomyslný odrazový můstek pro splnění svého snu, hrát na velkých evropských pódiích a snažit se proniknout do undergroundového mainstreamu ve stopách starých „seattleských“ kapel. První šance prožít si svůj sen je tady – ROCK CASTLE festival v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde tato banda u nás poprvé vyskočí ze své krabice…


BARBARA BLACK. Smíchejte hudební postoj samotného Lemmyho s vokální kapacitou Mylese Kennedyho, přidejte zvuk zrozený z kořenů rocku se silou dnešního metalu a vyjde vám album „Love, Death & Flies", třetí album BARBARY BLACK. Barbara je nezávislou umělkyní, která se velmi úspěšně prosazuje skrz žánry. Její aktuální album „Love, Death & Flies“ je jejím dosud nejtvrdším dílem s lyrickými vlivy Poea či Bécquera. Viktoriánské ulice, temné pasáže a dekadentní romantismus vás naženou do potemnělé nálady a v ní najednou objevíte jeden z nejmocnějších a nejkvalitnějších hlasů, který létá mezi melodiemi, metalovým screamem či operou, doplněný o ostré kytary a devastující bicí.


Přijďte se bavit a objevovat do MORAVSKÉHO KRUMLOVA na festival ROCK CASTLE, bude to letos opravdu hodně zajímavé!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do příštího úterý, campy i parkování můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.