...a Plzeňská vstupenka!

Loňské léto bylo z hlediska tradičních letních hudebních festivalů poněkud jiné, tišší, ale právě v této nelehké době si svou cestu na mezinárodní festivalovou mapu dokázal vybojoval i jeden nový festival! ROCK CASTLE! Tento 3denní mezinárodní rock-metalový festival si vloni v srpnu odbyl svoji premiéru a byla to vskutku premiéra, jak se patří! Lidé i umělci, hladoví po nových hudebních zážitcích, vytvořili festivalu neuvěřitelně příjemnou, letní atmosféru, plnou radosti ze života, z hudby a z přátelství. K vynikající atmosféře festivalu přispívá velkou měrou i nádherný festivalový areál, který vznikl v zámeckém parku v malebném historickém městečku MORAVSKÝ KRUMLOV, kterému vévodí, kromě krásné okolní přírody i nově zrekonstruovaný zámek, v jehož útrobách se skví slavné a jedinečné velkoformátové dílo Alfonse Muchy – Slovanská Epopej!

2. ročník festivalu ROCK CASTLE je i letos v plánu na 3 letní dny! 18. – 20.8.2022, zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Soupiska potvrzených kapel je už nyní velice zajímavá a lákavá.

Těšit se můžete na zcela unikátní show „The Best Of“ metalové opery AVANTASIA zpěváka a frontmana kapely EDGUY, Tobiase Sammeta. Na německou crossover star GUANO APES s nesmírně energickou a krásnou Sandrou Nasic v čele a se zbrusu novými songy! Naordinujeme vám také ten nejlepší lék na úzkosti, deprese, únavu a netečnost po dlouhé pandemii – industrial metalový projekt mistra Petera Tägtgrena PAIN!


Dále jsou na listině potvrzených tato skvělá jména: SEPTICFLESH, KISSIN´DYNAMITE, ARKONA, THE UNITY, SIRENIA, ERIC MARTIN, FEUERSCHWANZ, FIREWIND, KRISIUN, RUSSKAJA, DRAGONHAMMER, SLOPE, AMALGAMA, APRIL ART, CHONTARAZ, BLACK SONIC PEARLS, BLACKBRIAR, RHEMORHA, SECRET RULE, NEVER OPENED DOORS, PHENOMY, DARK GAMBALLE, DOCTOR P.P., POWER 5 a potvrzeni budou ještě další…


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce února, parkovací místa a místa v campech můžete objednávat na těchto stránkách! Ode dneška najdete vstupenky na ROCK CASTLE také v nabídce předprodejních sítí Ticketportal, Ticketmaster a Plzeňská Vstupenka!


Co dodat? Zveme vás na pohodové letní dny, do překrásného parku okolo zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde prožijete 3 dny nabité tou nejlepší muzikou, spoustu zábavy, ale i odpočinku ve stínu vzrostlých stromů s chutným nápojem a bandou přátel okolo. 18. – 20. srpna 2022 – 2. ročník festivalu ROCK CASTLE!