Mikuláš, čert a anděl je trojice, která naděluje spravedlivě, podle zásluh. Vy, naši milí fanoušci, jste byli celý rok hodní, a tak si zasloužíte i od nás takovou malou „Mikulášskou“ nadílku! A tou je další potvrzená star na festival ROCK CASTLE, který se uskuteční v srpnu, přesně ve dnech 19. – 21. 8. 2021, v překrásném areálu zámeckých zahrad v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ! BODOM AFTER MIDNIGHT!

Po uzavření kapitoly s názvem CHILDREN OF BODOM v prosinci 2019 začal frontman Alexi Laiho čelit nové výzvě. Co se tak mohlo honit v hlavě kytaristy a skladatele, který byl mnohokrát vyhlášen odborníky i fanoušky jako nejlepší metalový kytarista na světě? No jasně! Alexi Laiho si setřásl prach z ramen a nakopl motory. Nová sestava, nebo smrt! Naštěstí v tom nebyl sám. Kytarista Daniel Freyberg se vyhrabal z trosek bývalé kapely a připojil se k hledání nových členů, protože dva kytaristé přece nedělají kapelu. Bylo potřeba začít hledat někoho, kdo by zvládl bicí, basu a klávesy. Ve finále bylo na výběr mnoho umělců na opravdu vysoké úrovni, ale Alexi s Danielem si našli zbývající kousky a doskládali to nelehké puzzle. Bubeníkem je Waltteri Väyrynen (Paradise Lost), basové povinnosti spadly do klína Mitjovi Toivonenovi (ex-Santa Cruz) a kvarteto doplňuje klávesák Lauri Salomaa. A název této nové sestavy? Alexi to měl celou dobu přímo u nosu. Kvůli možným právním problémům s bývalými spoluhráči se kapela pojmenovala po druhé skladbě z alba „Follow The Reaper“ BODOM AFTER MIDNIGHT! 

Kapela teprve letos prožila svoji koncertní premiéru doma, ve Finsku, protože Covid-19 znemožnil cokoli jiného, ale příští rok se kapela vydá se svým čerstvým materiálem do světa! A nás nemine! Nová kapela na novém festivalu, to se prostě samo nabízí! BODOM AFTER MIDNIGHT se představí fanouškům u nás na festivalu ROCK CASTLE, v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, 19. – 21. 8. 2021!

Festivalové vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce roku, nebo do vyprodání limitované emise, objednávejte na www.rockcastle.cz na www.mastersofrock.cz či na www.pragokoncert.com