„Jsme dělníky Rock´n´rollu“ říkají o sobě OCEAN HILLS, kterým účast na ROCK CASTLE loni nakonec nevyšla. Letos už to ale určitě vyjde a vy se můžete těšit na zkušené muzikanty, kterým vévodí zpěvák Zoli Teglas (ex-Ignite). Teglas, je oddaným bojovníkem za práva zvířat / záchranář a hollywoodský herec s vedlejšími rolemi ve filmech Terminátor: Temný osud a The Alienist. Srdce mu však bije pro Rock´n´Roll. Jeho vzory jsou kapely The Who, Led Zeppelin nebo Kiss. Jeho muzika k tomu přidává moderní sound á la Nickelback či Alter Bridge. Debutové album „Santa Monica“ vyšlo na podzim 2020 a je to opravdu skvělé čistokrevně rockové album, které si získalo velké uznání fanoušků i kritiky.


"Je to pro mě vášeň," říká Teglas. „Snažím se psát hudbu například pro průměrného instalatéra z New Jersey, který se po dlouhém dni v práci vrátí domů a chce se na chvíli schovat a schoulit se do písně. Píšu hudbu pro lidi ve věku 30, 40 a 50 let, kteří chápou, odkud Ocean Hills pochází."


Nenechte se však mýlit. OCEAN HILLS není projekt jen jednoho člověka. Peter Lukacs (kytary), Daniel Szebenyi (klávesy, baskytara) a Reinder Oldenburger (kytary) sdílejí Teglasovu vizi a výrazně přispívají k jejímu oživení.


Klasický rockový koncert, mistrně představený, s písničkami, které vás dokáží povznést nad běžné každodenní problémy, dokáží vás dostat do jiné dimenze, kde vám bude dobře. Jejich muzika je potravou pro duši každého ryzího rockera. Tak, rockeři, ke stánku s kvalitní muzikou! 18. – 20. 8. 2022, zámecký park MORAVSKÝ KRMUMLOV, festival ROCK CASTLE 2022!

Přijďte si pošmáknout!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách.