...a ROCK CASTLE už jen dnes! Od zítřka zdražujeme!

Tak ještě jedno malé upozornění, že od zítřka zase o něco zdražíme celofestivalové vstupenky na letošní letní rock-metalové festivaly METALFEST, MASTERS OF ROCK a ROCK CASTLE!


Nezdá se to, ale léto se kvapem blíží a s ním i tyto tradiční letní rock-metalové svátky! Letos budou velmi speciální, vrací se k nám po dvou těžkých letech izolací a strachu. Ani tato doba není úplně jednoduchá a bezstarostná, ale o to více cítíme potřebu vrátit zpět to pravé rock-metalové řádění a radost ze živých koncertů zahraničních hvězd, ze setkávání se s podobně naladěnými přáteli a provětrat hlavy a alespoň na pár dní se osvobodit od všech starostí a problémů. Letní festivaly se konečně vrací! Všechno to začne 4denním metalovým maratónem METALFEST v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín, už na začátku června (2. – 5. 6. 2022), začátek července patří tradičně vizovickému MASTERS OF ROCK, který letos u „Jelínka“ konečně oslaví své 18. narozeniny (7. – 10. 7. 2022) a na konci letních prázdnin si ještě dáme 2. ročník festivalu ROCK CASTLE, který, se zázračně zrodil v zámecké parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ v dobách ticha a stal se symbolem svobody a naděje pro mnohé z vás (18. – 20. 8. 2022).


Vstupenky na všechny tři festivaly můžete ještě dnes objednávat za výhodnější ceny! Od zítřka půjdou ceny zase o něco výš!


Lístky na všechny festivaly koupíte na těchto stránkách a jsou i v nabídce sítí Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream (mimo Rock Castle) nebo Plzeňská vstupenka!