Milí fanoušci, letošní první ročník 3denního mezinárodního rock-metalového open-air festivalu ROCK CASTLE, který se uskutečnil ve dnech 19. – 21. 8. 2021 v krásném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ se zapsal velkým a tučným písmem nejen do pamětí účinkujících kapel, které zde předvedli své absolutní top výkony, ale jistě i do srdcí vás, fanoušků a také nás, pořadatelů. Po dlouhém strádání jsme se zase ocitli mezi „svými“, na příjemném místě a prožívali naplno každý moment festivalu. Atmosféra, kterou jste zde vytvořili, byla fantastická a užívali jsme si to plnými doušky všichni. Vytvořili jsme si hromadu nových a nezapomenutelných zážitků a festival ROCK CASTLE se tak úspěšně zařadil po bok svých starších kolegů, festivalů MASTERS OF ROCK a METALFEST OPEN AIR do evropské festivalové mapy.


My vám nyní přinášíme skvělé after show video. Vraťte se na pár minut o pár týdnů zpátky, pookřejte a zavzpomínejte na 3 parádní dny plné slunce, zábavy a strhujících koncertů.


Byli jste všichni opravdu skvělí a my vám můžeme už teď slíbit, že se za rok sejdeme na stejném místě, na ROCK CASTLE 2022 znovu! POZOR! První potvrzené kapely vám oznámíme již v příštím týdnu a společně s nimi odstartujeme i prodej festivalových vstupenek a campů!


Ještě jednou díky a na některém z našich festivalů, nebo koncertů ahoj…