...„The Art Of War“!

Už je to víc jak 13 let, co SABATON vypluli na svou válečnou misi, která zformovala jejich kariéru a dovedla je až ke statusu jedné z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších švédských metalových kapel.

30. května 2008 vydala tato kapela z Falunu své čtvrté studiové album „The Art Of War“ - album složené ze třinácti skladeb inspirovaných třinácti kapitolami knihy Sun Tzu „Art Of War“. Bylo to první koncepční album SABATON.

SABATON, kteří v těchto dnech slaví magické 13. výročí tohoto milníku, vydali k této události rozsáhlé video se všemi písněmi z alba „The Art Of War“, které fanouškům umožňuje prožít album tak, jak to má být.

Kapela k tomu uvádí: „Naše album „The Art of War“ jsme vydali 30. května 2008. Nyní budete moci album zažít tak, jak má být slyšeno. Od začátku do konce. V dnešní době většina lidí poslouchá pouze několik písní a chybí jim celá spousta jiných, stejně dobrých. Nyní vás vyzýváme, abyste porušili všechny své normy, udělejte si čas, a zkuste si to album opravdu prožít. A třeba se naučíte i něco nového! “


„The Art Of War“ je čtvrté studiové album SABATON, založené na spisech generála Sun Tzu, slavného vojenského taktika ze starověké Číny. Stejně jako kniha „Art of War“ od Sun Tzu má 13 kapitol, z nichž každá pojednává o jiném aspektu války, má album 13 skladeb, kde každá vypráví o jiné historické bitvě. Album bylo produkováno v Abyss Studios Peterem a Tommy Tägtgrenem a bylo velmi chváleno fanoušky i tiskem. Německý metalový časopis metal.de ocenil SABATON za „kompoziční překonání sebe samých“. Na tomto albu najdete jedny z nejpopulárnějších skladeb SABATON, jako jsou např. „Ghost Division“ či „40: 1“. „The Art of War“ bylo prvním skutečným koncepčním albem SABATON a určilo tvůrčí směr, kterým se jejich budoucnost začala ubírat.


Nastudujte si metalové válečné spisy, protože Vaše přezkoušení se blíží! SABATON budou své umění války vyučovat a zkoušet už letos v srpnu, na novém festivalu ROCK CASTLE, ve dnech 19. – 21. 8. 2021 v zámeckých zahradách v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


Festivalové vstupenky jsou k dostání na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz a www.pragokoncert.com


Sledujte „The Art Of War - Full Album Experience“ zde: