Tobias Sammet a jeho AVANTASIA v rozhovoru z festivalu ROCK CASTLE 2022 na Backstage TV,

...TV Rebel a Rádiu Čas Rock!

Máte rádi rock-metalovou muziku a hrady a zámky? Tak to se musíte už dnes mrknout na YouTube Backstage TV, kde najdete zajímavý rozhovor s tvůrcem slavného metalového projektu AVANTASIA Tobiasem Sammetem, který byl natočen na letošním 2. ročníku festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ! Společnost při rozhovoru jim navíc dělala nádherná Slovanská epopej od Alfonse Muchy! To musíte vidět! Ve čtvrtek 22.9. večer odvysílá rozhovor také Rádio Čas Rock (19:00) a TV Rebel ve svém primetimu(20:00)!

Sledujte naše stránky, již zanedlouho se zde dozvíte...

Přátelé, kamarádi,

druhy ročník festivalu ROCK CASTLE je za námi! A jako vždy, máte naše uznaní a patří vám dík umělců i nás, pořadatelů! Byli jste opět skvělí, metalheads!

Tři dny nadupané umělci z celého světa nám v Moravském Krumlově utekly jako voda…a včera večer se o velkolepé ukončení 2. ročníku ROCK CASTLE postarali neuvěřitelně energičtí a vynikající folk-metaloví vtipálci FEUERSCHWANZ. Ti doslova nadchli svou muzikou a pestrou a originální show všechny zúčastněné. Udělali tak opravdu veselou a šťastnou tečku za letošním ročníkem festivalu. A fanoušci si na cestu domů odnesli i po téměř celo...

Festival ROCK CASTLE 2022 je za námi. Podívejte se na fotoreport z včerejšího finále!

2. ročník rock-metalového festivalu ROCK CASTLE je už v tuto chvíli minulostí, ale vzpomínky a pocity z něj si jistě vezete k sobě domů, a i přes včerejší nepřízeň počasí vás budou ještě dlouho hřát, dodávat sílu i dobrou náladu. Včera se o stylový večer v podhradí postarali death metaloví KRISIUN, ikona německého alternativního rocku GUANO APES s energickou Sandrou Nasic v čele, a závěrečné fantastické folk-rockové překvapení festivalu, kapela FEUERSCHWANZ, která program festivalu ROCK CASTLE 2022 skvěle zakončila. Kdo na festivalu vydržel až do konce je vítěz, protože si areálu na dobrou ...

Slunce nebo déšť, ROCK CASTLE 2022 jede a blíží se k závěru! Fotoreport z dnešního

...odpoledne je zde.

SOLAR SYSTEM, POWER 5, DARK GAMBALLE, SECRET RULE, PHENOMY, CHONTARAZ, BLACKBRIAR, BLACK SONIC PEARLS.

Přátelé, ROCK CASTLE 2022 se blíží ke konci, užijte si dnešního headlinera, populární bandu GUANO APES a velkolepý závěr, který pro vás chystá kapela FEUERSCHWANZ!

...

Jak vás včera v noci viděli muzikanti projektu AVANTASIA z pódia? Koukněte na fotky!

Máme pro vás ještě jedno krátké fotoohlédnutí za včerejším festivalovým vrcholem. Jak vás včera v noci viděli muzikanti AVANTASIE z pódia! Mrkněte na fotky!

Poslední den festivalu ROCK CASTLE dnes vrcholí koncerty cross-overových sympaťáků GUANO APES a ohnivých rytířů FEUERSCHWANZ. Užívejte metalheads.

...

Show The best of AVANTASIA byla včera večer „the best“! Mrkněte na fotky.

Včerejší noc byla pohádková. Tobias Sammet a jeho fantastický projekt AVANTASIA, plný vynikajících muzikantů, včera v noci ovládl festival ROCK CASTLE 2022 v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Tolik pozitivní energie, čiré radosti z živého hraní a tolik díků fanouškům, kolik včera v noci Tobi a spol. do zaplněného festivalového areálu vyslali nedostanete každý den a fanoušci to kapele vraceli přinejmenším stejnou měrou. Nálada byla výborná a všichni umělci, kterých v tomto vystoupení nebylo málo, předvedli své životní výkony! Tobias je mistr skladatel a jeho schopnost propojit se s publikem je neuvěřiteln...

Začíná třetí, poslední den festivalu ROCK CASTLE 2022 a my pro vás máme malé

...ohlédnutí za včerejším odpolednem a večerem.

SIRENIA, THE UNITY, SEPTICFLESH. Užijte si poslední festivalový den, přátelé!

...

Druhý den festivalu ROCK CASTLE 2022 pokračuje!

1. část dnešního fotoreportu je tady. FREE FALL, MEN IN THE BOX, BARBARA BLACK, AMALGAMA, FIREWIND. A atmosféra v areálu pomalu houstne očekáváním vrcholu dnešního festivalového dne…AVANTASIA vpluje na pódium už brzy! Krásný večer všem v „Krumlově“!

...

Dnešní noc patří na festivalu ROCK CASTLE 2022 slavnému metalovému projektu AVANTASIA!

Přípravy jedou od časného rána, máme pro vás fotky!

Tým metalového projektu Tobiase Sammeta AVANTASIA dnes od brzkého rána připravoval večerní megashow AVANTASIA. Velká LEDka na stage už stojí, stejně jako jsou připraveny všechny technické nezbytnosti a speciální vychytávky této velkolepé fantastické produkce! Přátelé, dnes večer to bude velké, epické, barevné na 100% nezapomenutelné…určitě stojí zato se sem přijet třeba i jen na ten dnešní večer podívat!

Jednodenní vstupenky za 950,- jsou v prodeji na pokladně festivalu až do dnešní půlnoci, dojeďte kdykoli!

...

Druhý den festivalu ROCK CASTLE 2022 začal! Posíláme vám krátký fotoreport

...ze včerejšího večera!

Včerejší večer patřil v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ trojici kapel KISSIN´DYNAMITE, PAIN a TÝR. Přesto, že se program festivalu o hodinu zpozdil kvůli krátké, ale intenzivní bouři, všechny kapely podaly fantastický výkon a fanoušci si jejich show náramně užili. Díky, metalheads a přejeme vám příjemný druhý festivalový den plný nezapomenutelných zážitků…

...

Kapela DRAGONHAMMER na ROCK CASTLE 2022 nedorazí!

Milí fanoušci, včera v noci nás zastihla nemilá zpráva. Z logistických důvodů (zrušené lety) na festival nedorazí kapela DRAGONHAMMER. Upravili jsme tedy lehce dnešní program. Věříme, že více podobných zpráv už nebude a festival už nedozná dalších změn. Užijte si druhý den festivalu, přátelé!

Upravený program dnešního dne festivalu ROCK CASTLE 2022:

11:00 – 11:50    Free Fall12:10 – 13:00    Men in The Box13:20 – 14:20    Barbara Black14:40 – 15:40    Amalgama16:00 – 17:00    Firew...

První den festivalu ROCK CASTLE 2022 vrcholí. Posíláme krátký fotoreport z dnešního

...odpoledne.

Dneska je to fičák…nejprve hic, který návštěvníci festivalu zvládli i díky vzrostlým, majestátním stromům a jejich stínu a pak přišla bouře, kvůli které byl nakonec evakuován celý festivalový areál. Program festivalu se však nakonec posunul jen o hodinu a vše se rozjelo nanovo, jen v čerstvějším a svěžejším ovzduší. Je to zážitek přátelé. Díky, že jste tady a užíváte si to! Posíláme pár fotek kapel, které už mají svůj dnešní set za sebou… LORETTA, DOCTOR PP, APRIL ART, SLOPE, ERIC MARTIN.

...

POZOR návštěvníci festivalu ROCK CASTLE! Uvolnily se pokoje v penzionu U Brázdů

...v Ivančicích!

Jsou tam nově volné 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, tak kdo preferujete pohodlí, volejte si pro více informací na tel: 777 172 763.

Více info >>ZDE<<

...

Program festivalu ROCK CASTLE bude pokračovat ve 20:20 koncertem ERICA MARTINA.

Celý dnešní program se od této chvíle posouvá o 1 hodinu, tzn. že poslední kapela TÝR ukončí program ve 02:00.

Vpouštení do areálu nastane v 19:50, tedy 30 min. před koncertem Erica Martina.

Také všechny autogramiády se posouvají o hodinu a APRIL ART se budou podepisovat od 20:00.

...

Program festivalu ROCK CASTLE byl právě přerušen a areál evakuován!

Omlouváme se všem fanouškům, ale žene se velká bouřka a z hlediska bezpečnosti vás všech jsme museli tento krok udělat.Věříme, že se tato bouřka do hodiny přežene a budeme moci v programu pokračovat. Zůstaňte zatím v bezpečí a sledujte náš FB.Děkujeme za pochopení!

...

APRIL ART předvedli na festivalu ROCK CASTLE 2022 vynikající show!

Fantastickou, energií nabitou show předvedla na podiu festivalu ROCK CASTLE 2022 německá rocková naděje APRIL ART…půvabná zpěvačka kapely Lisa-Marie Watz a spol. dokázali vtáhnout fanoušky do do kotle a získali si srdce mnoha z nich. Posíláme pár fotek z jejich show.

...

Festival ROCK CASTLE 2022 otevřel bránu do festivalového areálu!

A je to tady! Festivalová brána do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ je otevřena a fanoušci už mohou vejít do festivalového areálu, občerstvit se, nakoupit si festivalový merchandising a nasát atmosféru, protože program 2. ročníku ROCK CASTLE 2022 vypuká už v 15:00!

...

Rezervace vstupenek na pokladnu festivalu ROCK CASTLE 2022 a prodej v sítích končí

...dnes ve 12:00! Vstupenky jsou nadále v prodeji ve festivalové pokladně na místě!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Den „D“ je tady! Už dnes, za malou chvíli, ve 13:00 přesně se otevře festivalová brána do překrásného zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde v 15:00 odstartuje 3denní letní rock-metalový marathón ROCK CASTLE 2022! Prodej vstupenek v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Plzeňská vstupenka a možnost rezervace zaplacených vstupenek na pokladnu z festivalových stránek www.rockcastle.cz končí ve 12:00!

To ovšem ...

Festivalový areál ROCK CASTLE 2022 dostává finální podobu!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Už zítra! Už zítra ve 13:00 se otevře brána příjemného festivalového areálu v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a v 15:00 odstartuje 2. ročník festivalu ROCK CASTLE domácí kapela LORETTA! Festivalový areál už je pro vás téměř připraven a ladí se poslední detaily, abyste se na festivalu cítili pohodlně a spokojeně, a aby vám tady nic nechybělo. Zásobují se stánky a festivalový obchůdek plní své regály krásnými festivalovými triky a dalšími super suvenýry.

Doražte, přátelé. Vstupenky si do zítřejších 1...

Festival ROCK CASTLE 2022 jede v cashless systému! Nainstalujte si appku!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Ještě, než se otevřou zítra brány festivalového areálu nebo si vyměníte svoji vstupenku za festivalový náramek s čipem, který vám zajistí bezproblémové bezhotovostní platby za cokoli v areálu festivalu a VIP campu, máte možnost nainstalovat si do svých mobilů speciální aplikaci NFCtron. Ta vám zajistí pohodlné sledování útraty, nejrychlejší refundaci zbylých peněz, notifikace o provedených platbách, nebo hodnocení vašich nákupů. Aplikace je ke stažení v

Prosíme návštěvníky festivalu ROCK CASTLE 2022, aby dbali zákazu focení a natáčení

...z profesionálních fotoaparátů a videokamer!

Fotografování a natáčení je povoleno pouze z kompaktních fotoaparátů bez přídavného objektivu a z telefonů.

Mimo akreditované fotografy není povoleno vnášet do areálu profesionální foto a video techniku. Veřejné sdílení audio a video záznamů je zakázáno! Porušení tohoto bodu může být klasifikováno jako trestný čin!Děkujeme vám za respektování tohoto zákazu a těšíme se na vás už zítra v krásném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ na 2. ročníku festivalu ROCK CASTLE!

Vstupenky, festivalové i jednodenní ještě jsou. Ob...

Máme pro vás aftershow video z vyprodaného MASTERS OF ROCK 2022! Nalaďte náladu

...na ROCK CASTLE 2022!

Letošní léto je, co se festivalů týče, opravdu hodně bohaté a nanejvýš vydařené! Po dlouhé nucené pauze se vše zase vrátilo zpět k životu a na náladě fanoušků i účinkujících kapel je to hodně znát.

Připomeňte si dny prožité letos ve VIZOVICÍCH, na MASTERS OF ROCK 2022 a nalaďte se na festivalovou vlnu, která pokračuje už tento týden, od čtvrtku 18.8. do soboty 20.8. v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 2. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022!Schválně…kdo z vás, co se ve videu z MASTERS OF ROCK najde bude letos ...

Zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ se mění na festivalový areál ROCK CASTLE!

 Máme pro vás krátký fotoreport ze staveb.

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022 odstartuje v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ už pozítří, ve čtvrtek 18.8. v 15:00, přičemž brány do festivalového areálu se pro vás, návštěvníky festivalu otevřou už ve 13:00!

Přípravy a stavby festivalu a festivalového areálu jsou v plném proudu a my vám posíláme první fotky dnešních ranních prací parku u krásně a nově zrekonstruovaného zámku. Zámecký park se pomalu měn...

Páskování – výměna vstupenek za festivalové náramky na ROCK CASTLE 2022 startuje zítra!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Metalheads, přijedete-li na festival ROCK CASTLE v předstihu, třeba už zítra, ve středu 17.8., doporučujeme vám vyměnit si své vstupenky za identifikační náramky co nejdříve to půjde. Páskovací kontejner na výměnu vstupenek za festivalové náramky pro vás totiž otvírá už zítra, právě ve středu 17. 8. ve 13:00 hodin. Páskovací kontejner najdete naproti vstupu do zámeckého parku, festivalového areálu a výměna vstupenek za festivalové náramky zde bude možná v těchto časech:

17. 8. 13:00 – 23:0018. 8...

ROCK CASTLE 2022 je tady už tento týden!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 18. – 20.8.2022

Letošní festivalové léto je opravdu nabité a na nezapomenutelné hudební zážitky velmi bohaté, a co je nejdůležitější, ještě nekončí! Ještě tady máme srpen, a i ten má rozhodně co nabídnout! 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE! 3 nabité dny skvělou muzikou a fantastickou atmosférou v malebném historickém městečku na jihu Moravy, v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Krásný, stinný zámecký park přímo vybízí k návštěvě a když k tomu přidáte velké pódium na kterém se vystřídá výběr toho nejlepšího, c...

text_pagination