Přátelé, nechoďme kolem horké kaše a řekněme si tuhle brutální pravdu na rovinu. Vyškovští DARK GAMBALLE mají za sebou pekelně pestrou diskografii, a stejně tak barevná, ba možná snad ještě i obsáhlejší je sbírka klipů, kterou realizovali s tvůrci jako jsou David Havran Spáčil, Pavel Otevřel, Milan Tie Škrob, Jirka Miškeřík, Jan Strup Vogel, Martin Ferko, Michal Šteflovič a konečně i Cyberolas.
   
A právě on, autor posledního klipu k písni „Nenapravitelný“ optikou letitého fanouška, puntičkáře a bravurního tvůrce vytvořil retrospektivní koláž napříč mnoha klipy DARK GAMBALLE. Je třeba si také přiznat, že plácnutí jím hozené rukavice na zem, zaznělo jako tisíc ukrutných hromů. Jinými slovy, klip, který vytvořil je vizuální majstrštyk, skok do barevného světa fantazie a v neposlední řadě nádherné, bravurně zvládnuté dílo. Bravo, znamenitě, výborně a velké díky!

S DARK GAMBALLE naplno a naživo, v parádním kotli na překrásném místě, v příjemně stinném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 2. ročníku mezinárodního rock-metalového open airu ROCK CASTLE už brzy (18. – 20.8.2022) naviděnou!

Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce července, parkování a stanování můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.

Nový klip k songu „Nenapravitelný“ sledujte zde: