První den festivalu ROCK CASTLE 2022 vrcholí. Posíláme krátký fotoreport z dnešního

...odpoledne.

Dneska je to fičák…nejprve hic, který návštěvníci festivalu zvládli i díky vzrostlým, majestátním stromům a jejich stínu a pak přišla bouře, kvůli které byl nakonec evakuován celý festivalový areál. Program festivalu se však nakonec posunul jen o hodinu a vše se rozjelo nanovo, jen v čerstvějším a svěžejším ovzduší. Je to zážitek přátelé. Díky, že jste tady a užíváte si to! Posíláme pár fotek kapel, které už mají svůj dnešní set za sebou… LORETTA, DOCTOR PP, APRIL ART, SLOPE, ERIC MARTIN.

...

POZOR návštěvníci festivalu ROCK CASTLE! Uvolnily se pokoje v penzionu U Brázdů

...v Ivančicích!

Jsou tam nově volné 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, tak kdo preferujete pohodlí, volejte si pro více informací na tel: 777 172 763.

Více info >>ZDE<<

...

Program festivalu ROCK CASTLE bude pokračovat ve 20:20 koncertem ERICA MARTINA.

Celý dnešní program se od této chvíle posouvá o 1 hodinu, tzn. že poslední kapela TÝR ukončí program ve 02:00.

Vpouštení do areálu nastane v 19:50, tedy 30 min. před koncertem Erica Martina.

Také všechny autogramiády se posouvají o hodinu a APRIL ART se budou podepisovat od 20:00.

...

Program festivalu ROCK CASTLE byl právě přerušen a areál evakuován!

Omlouváme se všem fanouškům, ale žene se velká bouřka a z hlediska bezpečnosti vás všech jsme museli tento krok udělat.Věříme, že se tato bouřka do hodiny přežene a budeme moci v programu pokračovat. Zůstaňte zatím v bezpečí a sledujte náš FB.Děkujeme za pochopení!

...

APRIL ART předvedli na festivalu ROCK CASTLE 2022 vynikající show!

Fantastickou, energií nabitou show předvedla na podiu festivalu ROCK CASTLE 2022 německá rocková naděje APRIL ART…půvabná zpěvačka kapely Lisa-Marie Watz a spol. dokázali vtáhnout fanoušky do do kotle a získali si srdce mnoha z nich. Posíláme pár fotek z jejich show.

...

Festival ROCK CASTLE 2022 otevřel bránu do festivalového areálu!

A je to tady! Festivalová brána do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ je otevřena a fanoušci už mohou vejít do festivalového areálu, občerstvit se, nakoupit si festivalový merchandising a nasát atmosféru, protože program 2. ročníku ROCK CASTLE 2022 vypuká už v 15:00!

...

Rezervace vstupenek na pokladnu festivalu ROCK CASTLE 2022 a prodej v sítích končí

...dnes ve 12:00! Vstupenky jsou nadále v prodeji ve festivalové pokladně na místě!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Den „D“ je tady! Už dnes, za malou chvíli, ve 13:00 přesně se otevře festivalová brána do překrásného zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde v 15:00 odstartuje 3denní letní rock-metalový marathón ROCK CASTLE 2022! Prodej vstupenek v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Plzeňská vstupenka a možnost rezervace zaplacených vstupenek na pokladnu z festivalových stránek www.rockcastle.cz končí ve 12:00!

To ovšem ...

Festivalový areál ROCK CASTLE 2022 dostává finální podobu!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Už zítra! Už zítra ve 13:00 se otevře brána příjemného festivalového areálu v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a v 15:00 odstartuje 2. ročník festivalu ROCK CASTLE domácí kapela LORETTA! Festivalový areál už je pro vás téměř připraven a ladí se poslední detaily, abyste se na festivalu cítili pohodlně a spokojeně, a aby vám tady nic nechybělo. Zásobují se stánky a festivalový obchůdek plní své regály krásnými festivalovými triky a dalšími super suvenýry.

Doražte, přátelé. Vstupenky si do zítřejších 1...

Festival ROCK CASTLE 2022 jede v cashless systému! Nainstalujte si appku!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Ještě, než se otevřou zítra brány festivalového areálu nebo si vyměníte svoji vstupenku za festivalový náramek s čipem, který vám zajistí bezproblémové bezhotovostní platby za cokoli v areálu festivalu a VIP campu, máte možnost nainstalovat si do svých mobilů speciální aplikaci NFCtron. Ta vám zajistí pohodlné sledování útraty, nejrychlejší refundaci zbylých peněz, notifikace o provedených platbách, nebo hodnocení vašich nákupů. Aplikace je ke stažení v

Prosíme návštěvníky festivalu ROCK CASTLE 2022, aby dbali zákazu focení a natáčení

...z profesionálních fotoaparátů a videokamer!

Fotografování a natáčení je povoleno pouze z kompaktních fotoaparátů bez přídavného objektivu a z telefonů.

Mimo akreditované fotografy není povoleno vnášet do areálu profesionální foto a video techniku. Veřejné sdílení audio a video záznamů je zakázáno! Porušení tohoto bodu může být klasifikováno jako trestný čin!Děkujeme vám za respektování tohoto zákazu a těšíme se na vás už zítra v krásném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ na 2. ročníku festivalu ROCK CASTLE!

Vstupenky, festivalové i jednodenní ještě jsou. Ob...

Máme pro vás aftershow video z vyprodaného MASTERS OF ROCK 2022! Nalaďte náladu

...na ROCK CASTLE 2022!

Letošní léto je, co se festivalů týče, opravdu hodně bohaté a nanejvýš vydařené! Po dlouhé nucené pauze se vše zase vrátilo zpět k životu a na náladě fanoušků i účinkujících kapel je to hodně znát.

Připomeňte si dny prožité letos ve VIZOVICÍCH, na MASTERS OF ROCK 2022 a nalaďte se na festivalovou vlnu, která pokračuje už tento týden, od čtvrtku 18.8. do soboty 20.8. v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 2. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022!Schválně…kdo z vás, co se ve videu z MASTERS OF ROCK najde bude letos ...

Zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ se mění na festivalový areál ROCK CASTLE!

 Máme pro vás krátký fotoreport ze staveb.

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022 odstartuje v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ už pozítří, ve čtvrtek 18.8. v 15:00, přičemž brány do festivalového areálu se pro vás, návštěvníky festivalu otevřou už ve 13:00!

Přípravy a stavby festivalu a festivalového areálu jsou v plném proudu a my vám posíláme první fotky dnešních ranních prací parku u krásně a nově zrekonstruovaného zámku. Zámecký park se pomalu měn...

Páskování – výměna vstupenek za festivalové náramky na ROCK CASTLE 2022 startuje zítra!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Metalheads, přijedete-li na festival ROCK CASTLE v předstihu, třeba už zítra, ve středu 17.8., doporučujeme vám vyměnit si své vstupenky za identifikační náramky co nejdříve to půjde. Páskovací kontejner na výměnu vstupenek za festivalové náramky pro vás totiž otvírá už zítra, právě ve středu 17. 8. ve 13:00 hodin. Páskovací kontejner najdete naproti vstupu do zámeckého parku, festivalového areálu a výměna vstupenek za festivalové náramky zde bude možná v těchto časech:

17. 8. 13:00 – 23:0018. 8...

ROCK CASTLE 2022 je tady už tento týden!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 18. – 20.8.2022

Letošní festivalové léto je opravdu nabité a na nezapomenutelné hudební zážitky velmi bohaté, a co je nejdůležitější, ještě nekončí! Ještě tady máme srpen, a i ten má rozhodně co nabídnout! 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE! 3 nabité dny skvělou muzikou a fantastickou atmosférou v malebném historickém městečku na jihu Moravy, v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Krásný, stinný zámecký park přímo vybízí k návštěvě a když k tomu přidáte velké pódium na kterém se vystřídá výběr toho nejlepšího, c...

Slavná Muchova Slovanská Epopej a vstup na zámeckou věž po celé 3 dny konání festivalu

...pouze pro návštěvníky festivalu ROCK CASTLE 2022 za super cenu!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022Metalheads, stejně jako v loňském roce, jsme i letos pro vás domluvili speciální ceny pro návštěvu nádherné výstavy 20 věhlasných a monumentálních velkoformátových pláten secesního malíře světového významu Alfonse Muchy „Slovanská Epopej“, která je nainstalována uvnitř zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Navíc je tato unikátní výstava po všechny 3 festivalové dny přístupná pouze pro návštěvníky festivalu ROCK CASTLE, nikoli pro veřejnost! Prokázat se s...

Festivalová trika ROCK CASTLE jsou vyrobena a už ve čtvrtek si je budete moci zakoupit

... ve festivalovém shopu!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Milí fans, trička i všechen další festivalový merchandising je vyroben, nabalen a připraven na cestu do festivalového obchůdku, do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, kde už tento čtvrtek v 15:00 vypukne 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE! Festivalový shop bude pro vás nachystán a otevřen ve čtvrtek 18.8. ve 13:00, tedy stejně jako celý areál, a tak mohou klidně vaše první kroky směřovat přímo sem, ještě, než začne v 15:00 festivalový program na p...

Zveřejňujeme program autogramiád festivalu ROCK CASTLE 2022!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022Oblíbená tradice pokračuje i na festivalu ROCK CASTLE! AUTOGRAMIÁDY účinkujících umělců jsou jednoznačně nejoblíbenější festivalovou atrakcí a opravdu málokdo si nechá ujít možnost setkat se tváří v tvář se svoji oblíbenou hvězdou a nechat si něco podepsat, i kdyby to měl být jen kousek papírku, vstupenka nebo vlastní tělo. Vezměte s sebou do „Krumlova“ vše, co byste si chtěli nechat podepsat…CD, vinyly, fotky, plakáty, nebo trička. Originální festivalová trička i další suvenýry si budete moci zakoupit ve fe...

Přehledná mapa festivalového areálu ROCK CASTLE 2022!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

3denní mezinárodní rock-metalový festival ROCK CASTLE, který vypukne už příští týden, ve čtvrtek 18. 8. v 15:00, v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, se zařadil na evropskou festivalovou mapu hodně výrazně. Jeho první ročník se konal v době covidových restrikcí a šlo o jediný mezinárodní festival, který se loňské léto uskutečnil. Získal si tím srdce kapel i fanoušků a překrásný zámecký park, kde se festival koná jen umocňuje jeho atraktivitu.

My vám podrobnou mapu tohoto příjemného přírodního festiva...

Tobias Sammet´s AVANTASIA vydala další nový singl s animovaným, poutavým lyric videem.

Live už za týden na ROCK CASTLE 2022!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Těsně před svou velkolepou a barevnou megashow na letošním, 2. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, ROCK CASTLE, vydal metalový projekt Tobiase Sammeta AVANTASIA další velmi emotivní a chytlavý, nový hudební kousek z chystané desky „A Paranormal Evening with the Moonflower Society“, která vyjde 21. října 2022. Singl „Misplaced Amonmg The Angels“ je opět doprovázen stylovým animovaným videem a Tobias Sammer si tentokrát přiz...

CASHLESS systém na letošním ROCK CASTLE festivalu v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!

2. ročník mezinárodního rock-metalového open airu ROCK CASTLE vypukne zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ už příští týden, ve čtvrtek 18. srpna v 15:00! Letos poprvé jsme na našem festivalu METALFEST v PLZNI, vyzkoušeli nový bezhotovostní tzv. „Cashless“ systém, který se nám, a dle ohlasů, vás fanoušků, i vám velmi líbil a který se tak perfektně osvědčil. Proto jsme se rozhodli využít tento bezhotovostní systém i na festivalu ROCK CASTLE 2022!

Jediným způsobem platby ve festivalovém areálu a ve VIP Campu bude tedy tento moderní bezhotovostní systém prostřednictvím festivalového n...

Vše, co chcete a potřebujete vědět o festivalu ROCK CASTLE 2022 už tuto neděli večer

...na Rádiu Beat, pořad Hard & Heavy!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

ROCK CASTLE festival je 3denní mezinárodní rock-metalová pařba na konci léta, která se koná v překrásném přírodním prostředí zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a letos se koná teprve 2. ročník!  Ten vypukne přesně za týden, ve čtvrtek 18.8. v 15:00 a jestli je něco, co byste chtěli nebo měli o tomto mladém festivalu vědět, tak máte jedinečnou příležitost být dokonale v obraze, pokud si tuto neděli večer naladíte Rádio Beat a pořad Hard & Heavy! Hostem poř...

Představujeme nový visuál trička festivalu ROCK CASTLE!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Metalheads, 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE startuje už příští týden ve čtvrtek 18.8. Je čas, abychom vám ukázali nový, letošní visuál festivalového trička, které na vás bude spolu s dalšími festivalovými produkty čekat ve festivalovém obchůdku, v areálu festivalu! Nový návrh trička se myslíme vydařil, tak doporučujeme navštívit festivalový shop v areálu brzy, protože nová trička se vždy velmi brzy vyprodají! Nový visuál bude k mání i v dámské variantě a na dámských tílkách. Festival...

Metalheads pozor! Možnost zakoupení vstupenek, parkování a campů na ROCK CASTLE

...online s dodáním domů končí už tento pátek 12.8.! Můžete si je však stále zakoupit a budou na vás čekat k vyzvednuti na festivalové pokladně v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!

2. ročník 3denního mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022 je tady už příští týden! Festivalová brána do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, se otevře už ve čtvrtek 18. 8. ve 13:00 a hudební program na pódiu odstartuje v 15:00! Festivalové i jednodenní vstupenky, místa v campech i parkování jsou stále ještě v prodeji, a abyste neměli strach, že už vám nestihnout přijít, nebo si je nestihnete na poště vy...

Christos Antoniou vás jménem kapely SEPTICFLESH zve na festival ROCK CASTLE 2022!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Loni jim to z náhlých a nečekaných osobních důvodů nevyšlo a na poslední chvíli se museli z 1. ročníku festivalu ROCK CASTLE omluvit. Slíbili však účast na tom letošním, 2. ročníku a svůj slib plní!  Propracovaný symfonický death-metal řeckých SEPTICFLESH nasytí vaše dychtivé duše už za týden a něco! Jejich temný emocemi prosáklý symfonic-death-metalový dýchánek dá sbohem slunci a parádně vás naladí na druhou rock-metalovou festivalovou noc v zámecké zahradě MORAVSKÉHO KRUMLOVA!

Připravte se na je...

ROCK CASTLE 2022 – otevírací doby online!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022

Už příští týden vypukne 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, který jakoby pomyslně uzavírá letošní letní, opravdu nabitou festivalovou sezónu a přípravy na něj jsou tyto dny v plném proudu. Brána do krásného zámeckého parku, který se po 3 dny stane festivalovým areálem, se pro návštěvníky festivalu otevře ve čtvrtek 18.8. ve 13:00 a česká kapela LORETTA odstartuje toto srpnové rock-metalové veselí v 15:00! Vše důležité a podstatné najdete na festivalovém webu

text_pagination