...k 'Riders Of The Storm'!

ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023

HAMMERFALL slaví úspěch s „Crimson Thunder“, který dosáhl platinového statusu ve Švédsku. Kapela nyní pokračuje ve své retrospektivní sérii a 28. dubna vydá svou vlastní edici „20-Year Anniversary“.  Jejich čtvrté studiové album bylo remixováno a remasterováno Fredrikem Nordstromem a tato verze bude obsahovat i dosud nevydané, předprodukční skladby, zbrusu nový mix a živé akustické písně.


Mrkněte se na zbrusu nové lyric video ke staré klasice 'Riders Of The Storm' v remixované a remasterované verzi.


Frontman Joacim Cans to komentuje: „Tato skladba ve středním tempu založená na riffech se okamžitě stala hitem jak pro kapelu, tak pro fanoušky. Já prostě miluji, když dav začne skákat na začátku, když začne rytmus! I když je lyrické téma trochu dystopické, v hudbě je pozitivní vibrace a energie s pocitem naděje. Pocit naděje, lze nakonec nalézt i v textech."


HAMMERFALL pro vás chystají senzační, „The Best Of Show“ a vyrukují s ní u zámku, v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ letos v půlce srpna na 3. ročníku festivalu ROCK CASTLE! Budete tam, abyste si s nimi zazpívali, zaskákali i zahrozili? Měli byste, bude to pecka!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce března, parkování a campy můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky jsou k dostání také v síti Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Go Out a přímo v „Krumlově“ v IC.