ROCK CASTLE 2024 - 15. – 17. 8. 2024, zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV

4. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ zažije v půli srpna příštího roku velkou, světovou rockovou událost! Jedna z nejslavnějších amerických „hair metalových“ kapel 80.let, DOKKEN se loučí s aktivní hudební kariérou a vám, všem fanouškům festivalu ROCK CASTLE přijedou zahrát live ještě jednou, naposledy! Tady se píší dějiny a vy budete u toho!


DOKKEN mají na kontě neuvěřitelných 10 milionů prodaných alb a platinovými deskami by vydláždili chodník! Jejich příběh se začal psát už v roce 1976 kdy se Don Dokken připojil ke Gregu Peckovi a Stevenu R. Barrymu a založili kapelu. První, debutové album jim vyšlo v roce 1983 a hned to druhé, z roku 1984 „Tooth and Nail“ je vystřelilo na vrcholek celosvětových hitparád a stalo se platinovým. Úspěch střídal úspěch a z jejich hudební dílny vzešlo mnoho mega úspěšných desek a nespočet světových rockových hitů. Absolvovali turné s takovými velikány jako např. Van Halen nebo Metallica. Zažili si krátkou koncertní a tvůrčí pauzu, několik nezbytných změn v sestavě, procestovali několikrát celý svět a jejich příjemný, klasický hard-rock zní jíž po několik desítek let ve všech světových rádiích a v pokojích několika generací rockerů. Čas ale zastavit nejde, a tak i slavný a neúnavný Don Dokken a jeho DOKKEN cítí, že je čas odpočívat. Na začátku letošního roku vydali DOKKEN balíček alb s názvem „The Elektra Albums 1983-1987“, který obsahuje jejich první čtyři studiová alba, alba ze svého tvůrčího vrcholu. Dlouho očekávané, dvanácté studiové album „Heaven Comes Down“ vyšlo 27. října 2023 spolu s videoklipem „Fugitive“.


Na ROCK CASTLE 2024 vás čeká dávka absolutní rockové klasiky, čistý a stále velmi inspirativní proud skvělé rockové energie, příjemné balady a kytarové umění teprve 20letého člena kapely Jona Levina. Poslechněte si bohatý životní příběh Dona Dokkena zaznamenaný v jeho písních. Přijďte mu ukázat, že jeho muzika byla, je a bude vždycky ukotvena v našich srdcích!


Legendární DOKKEN s novou deskou, na svém posledním turné, v srpnu 2024 v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ na ROCK CASTLE 2024!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce listopadu, campy a parkování můžete objednávat stále ještě pouze na těchto stránkách.