Festival ROCK CASTLE 2022 potvrzuje do svého seznamu další velké jméno! Industrial-metalový projekt švédského hudebníka, multiinstrumentalisty a producenta, mistra Petera Tägtgrena – PAIN!


PAIN se zrodil jen jako vedlejší projekt jednoho člověka, vč. všech vokálů, částmi nástrojů i produkcí, nicméně časem se z projektu vyklubala opravdu vynikající koncertní kapela, kterou dnes kromě Petera tvoří jeho syn Sebastian Tägtgren (bicí), Jonathan Olsson (baskytara) a Sebastian Svalland (kytara). Dnes asi není nikdo, kdo by tuto kapelu neznal. Na kontě mají skvělých a všemi milovaných 8 alb s absolutními megahity jako jsou např. „End Of The Line“, „Shut Your Mouth“, „Same Old Song“, „Follow Me“, „Coming Home“ a mnoho dalších. V muzice PAIN najdete vždy silné texty, bohaté aranže, solidní melodie, neutuchající energii a jejich live shows jsou přímo zabijácké. Letos v létě poslali PAIN do světa novou hymnu, silnou zvukovou vakcínu proti úzkosti a depresím, způsobeným unavující celosvětovou pandemií. „Party In My Head“!


Peter Tägtgren píseň komentuje: „Rozhodl jsem se napsat píseň o všech těch blbostech z posledního roku zamykání se doma a lidského boje proti zešílení, včetně mého vlastního, abychom se přizpůsobili novému způsobu života. Najednou jsme se museli všichni vypořádat s našim vnitřní já v našem novém, odloučeném životě. Je to povzbuzující píseň. Každý z nás má v hlavě svoji vlastní párty. Hudebně je to pekelná párty. Nemůžu se dočkat, až vám ji zahraji naživo."


Nalaďte se na senzační večírek, který se pro vás chystá na 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ (18. – 20.8.2022)!


Festivalové vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce roku, můžete objednávat na těchto stránkách.