Symphonic-metal alliance AD INFINITUM předělala své kouzelné debutové album „Chapter I: Monarchy“ na „Chapter I Revisited“ - velmi speciální akustickou verzí jejich první desky, která bude vydána digitálně 4. prosince!
Singl skupiny AD INFINITUM „Marching On Versailles“, který má více než milion zhlédnutí na YouTube, mluví sám za sebe. Bouře bicích a kytar zde výrazně buší do hlavy. Tak tomu bylo do teď!  V „Chapter I Revisited“ obléklo kvarteto všechny své debutové písně, včetně hitového singlu „Marching On Versailles“ do akustického mnohem více přirozeného aranžmá, které představuje další krásný, ale neznámý aspekt kapely. Jemné kytarové melodie dodávají chytlavost refrénu a míří přímo do srdce posluchače. To ukazuje, že AD INFINITUM si při vydání „Chapter I: Monarchy“ zvolili moudře drsnou verzi této písně jako svůj první singl. S přidáním latinských instrumentálních prvků představuje tato verze „Marching On Versailles (Acoustic)“ zcela nový aspekt této kapely.

 
AD INFINITUM o „Marching On Versailles (Acoustic)“: „Rok 2020 byl a stále je pro každého náročný. Museli jsme si najít jiný způsob, jak se spojit s našimi fanoušky a přáteli. Proto jsme pro vás v tajnosti připravili ještě jedno překvapení. Předčasný vánoční dárek! Kompletní akustické album se všemi písněmi z „Chapter I: Monarchy“. Buďte připraveni na „Chapter I Revisited!“

Kapelu AD INFINITUM uvidíme naživo u nás hned 3x. Nejprve na novém festivalu ROCK CASTLE v Moravském Krumlově, 19. – 21. 8. 2021, a pak už doprovodí kapelu VISIONS OF ATLANTIS na její plavbě Evropou na podzim 2021. V PRAZE, Klubu Nová Chmelnice zakotví 30. 9. a 2. 10. pak ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!


Vstupenky na festival ROCK CASTLE můžete objednávat na těchto stránkách stejně jako vstupenky na oba podzimní koncerty s VISIONS OF ATLANTIS.

Teď už si jen užijte nové video „Marching On Versailles (Acoustic)“, tady: