Když se bezkonkurenční zpěvák / kytarista Alexi Laiho a kytarista Daniel Freyberg spojili s Waltteri Väyrynenem, Mitjou Toivonen a klávesistou Vili Itäpelto, aby vytvořili novou metalovou explozi BODOM AFTER MIDNIGHT, měl to být začátek nové, vzrušující éry. Jejich hudební plány byly obrovské - včetně vydání EP na jaře, po kterém mělo ještě letos následovat album. Ale tato slibná budoucnost skončila příliš brzy, na konci roku 2020.

 
EP BODOM AFTER MIDNIGHT „Paint the Sky with Blood“ (vyjde 23. dubna) bylo nahráno ve Finsku v roce 2020 a nyní má toto EP se třemi skladbami zcela nový význam. „Paint the Sky with Blood“ je ohromující poctou vynikajícímu umělci a jeho výjimečnému hudebnímu dědictví a zároveň i moderní poctou samotnému žánru.
Oficiální video k titulní písni EP „Paint the Sky with Blood“ je venku. Čeká vás bouře zuřících kytar a bubnů, které se spojují se silným hlasem zesnulého Alexi Laiho. Dohromady je to těžký útok na metalová srdce, který ve vás vyvolá příjemné vzpomínky na tohoto virtuózního, legendárního hudebníka. Popusťte uzdu nespoutané vášni a zavzpomínejte na umělce, který nastavil novou laťku metalu a stal se vzorem pro celou generaci fanoušků.


Video „Paint the Sky with Blood“ najdete tady: