Uherskobrodští FREE FALL jsou zpět, v plné síle a při chutí… Jejich muzika je živá, stále vyspívá, zdokonaluje se, mění se a vyvíjí se.  V poslední době jsou nejvíce osloveni moderní, industriální metalovou muzikou, se surovými kytarovými riffy, doplněnou zajímavou elektronikou. V posledních letech prošla kapela mnoha personálními změnami. Současné, pěvné sestavě, velí nový lídr, Zdenál „Hrach“ Hradil. Dále zde hobluje špičkový baskytarista Ruda Dwornik, kytary ovládají Aleš Lenhart a Marek Sikora, a za bicími stále sedí Pepa Mareček. Loni v létě natočili FREE FALL nový singl o 3 skladbách, které na festivalu představí naživo a projdou si s vámi i ty největší hity své dosavadní, dlouhé hudební kariéry.
Na 2. ročníku festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ tedy samozřejmě nebudou chybět ani ti nejslibnější zástupci domácí rock-metalové scény, ke kterým FREE FALL jistě patří. 18. – 20.8.2022, zámecký park MORAVSKÝ KRUMLOV. Těšíme se na vás!  


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce března, můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, nebo Plzeňská Vstupenka.