...vypustil do světa nové video!

Tobias Sammet a jeho slavný metalový projekt AVANTASIA chystá vydání novinkového alba „A Paranormal Evening withe the Moonflower Society“ na 21. října letošního roku. První ochutnávky z alba, ale už postupně vykukují na svět a jednou takovou, zrovna vylíhlou je singl „The Moonflower Society“ s výrazným hlasem mistra Boba Catleyho. Tobiasův kouzelný svět je ohromný, což dokazuje i video k tomuto singlu natočené v nevšedním lehce burtonovsko-potterovském stylu. 


Nové album AVANTASIA „A Paranormal Evening with the Moonflower Society“ si můžete již nyní předobjednat>>ZDE<<


AVANTASIA vás v celé své fantastické show plné zajímavých hostů přenese do svého pohádkového světa v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ už v půlce srpna, 18. - 20.8.2022 na festivalu ROCK CASTLE 2022! Asi není lepší místo, kde by si mohl Tobias a jeho parta rozbalit tuto svou magickou show, než u starobylého zámku v pohádkovém městečku…


Naberte dech, protože u této dokonale vyšperkované metalové show dýchat nejspíš ani nebudete….


ROCK CASTLE 2022, 18. – 20.8., zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, buďte tam!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce července, parkování a místo v campech si můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.

Na nové video mrkejte zde: