...verzi songu ze svého debutového alba! 

Jako předposlední píseň alba „Chapter I Revisited“ je skladba „Demons“, a to je další emotivní a intenzivní vystoupení mnohostranné vokalistky AD INFINITUM Melissy Bonny, doprovázenou harmonickými nástroji. S lehkostí pírka, jemně šeptá Melissa kousky textů, než se naplno rozjede velké finále tohoto druhého singlu, převzatého z nového akustického alba „Chapter I Revisited“, které vyšlo digitálně minulý pátek!


AD INFINITUM o „Demons“ říkají: "Podívejte se, co vám adventní kalendář dnes nabízí! Jsme rádi a hrdí na to, že sdílíme hudební video a singl Demons!“

AD INFINITUM zahrají naživo nejprve v srpnu (19. – 21. 8.2021) na novém rockovém festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a poté se k nám ještě vrátí v roli speciálního hosta kapely VISIONS OF ATLANTIS na dvou koncertech - 30. 9. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice a 2. 10. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café! Budou to příjemné večery, nenechte si je ujít!


Vstupenky na festival ROCK CASTLE, stále za zvýhodněnou cenu, platnou do konce roku, nebo do vyprodání zaváděcí emise vstupenek, objednávejte tady: www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz či na www.pragokoncert.com a na koncerty s VISIONS OF ATLANTIS pak třeba na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.


Na video se podívejte tady: