ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Mladé a dravé bestie v černé opět úspěšně útočí. Tato mezinárodní banda vyráží z kraje roku na své „Dark Connection Tour“ a ve velkém předstihu se jim podařilo kompletně vyprodat jedinou svou zastávku v ČR, ve ZLÍNĚ, 11. března. Kdo si nestihl pořídit vstupenku nemusí už utírat slzy beznaděje. Tato mladá mezinárodní metalová senzace se k nám vrátí! BEAST IN BLACK jsou potvrzeni na 3. ročník festivalu ROCK CASTLE 2023 v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ (17. – 19. 8. 2023, zámecký park).


Rok 2021 byl pro lidstvo pochmurný. Anton Kabanen a spol. využili této neutěšené doby a posunuli se ještě blíže k sobě, aby dokončili hrozivou třetí kapitolu jejich hudební trilogie BEAST-like, která zahrnuje všechny kapitoly Kabanenovy hudební cesty – příhodně nazvané „Dark Connection“. Po skvělém úspěchu jejich prvních dvou nahrávek - debutu „Berserker“ (2017) a jeho pokračování „From Hell With Love“ (2019), je „Dark Connection“ dalším stupněm v jejich pestré a úspěšné hudební kariéře. Ostré riffy a superchytlavé refrény jsou dominantními prvky zvuku kapely, ale tady BEAST IN BLACK přimíchali do heavy-metalu i zvuk nejmodernějších syntetizátorů, disco prvky a hodili to celé do hávu sci-fi, fantasy a kyberpunku. A výsledkem je úspěch, rostoucí fanouškovská základna po celém světě a…vyprodané koncerty. BEAST IN BLACK však neusínají na vavřínech a jejich další hudební počin už je možná počat…uvidíme v létě, na ROCK CASTLE 2023!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce roku, nebo do vyprodání této emise vstupenek, campy i parkování můžete objednávat zatím pouze na těchto stránkách!