...2023 bude přepaden!

ROCK CASTLE 2023 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV - 17. – 19.8.2023


„Ahoj, my jsme ALESTORM! Rádi pijeme rum a krademe lodě, a když nemáte loď, tak klidně vykradem i váš hrad a vypijeme všecky sudy, co schováváte ve sklepě…“.


Asi už je všichni znáte. Z nejhlubších míst Karibiku přichází ALESTORM, opilá banda pirátů, která si užívá svá epická dobrodružství, hodně pijí pivo, rum a stali se tak největší zatracenou kapelou, která kdy plula po sedmi mořích! Od skromných začátků hraním koncertů pro hospodářská zvířata někde na poli ve východním Skotsku se ALESTORM, se svou nakažlivou tvorbou pod značkou „Pirate Metal“, stali neodolatelnou mezinárodní párty bandou, pekelně odhodlanou dobývat žebříčky alb i festivalová pódia po celém světě! Nějak se jim podařilo přesvědčit statisíce lidí od Nového Zélandu přes Argentinu až po Litvu a všude mezi tím (kromě Paraguaye), že je cool nosit pirátský klobouk a zpívat stupidní písničky o opíjení se a krádežích lodí. Tak si na srpen připravte všechny své splíny, protože ALESTORM jim přijedou nakopat prdel a samozřejmě nafouknout i svoji nezbytnou kačenku! Kam? No přece do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na festival ROCK CASTLE 2023!


Vstupenky na festival, za super cenu, platnou už jen do konce roku, parkování a campy můžete objednávat na těchto stránkách!