...prodej vstupenek za zaváděcí ceny! Pozor! Headlinera festivalu vám představíme již tento pátek!

Jsou to 3 týdny, co městečko MORAVSKÝ KRUMLOV a jeho zámecké zahrady hostili největší hudební událost letošního léta, mezinárodní festival ROCK CASTLE. Atmosféra festivalu byla úžasná, až ohromující, vystoupení zahraničních hvězd v čele se SABATON, DIRKSCHNEIDER a KORPIKLAANI byly famózní! Umělci na autogramiádách byli nadšení a atmosféra byla zcela uvolněná. Vše, co se odehrávalo během tří dnů na festivalu ROCK CASTLE tak vypadalo, že se snad ani nenacházíme v době covidové, ale v létě roku 2019…a tak jediné, co doba covidová ovlivnila, zůstalo to, že několik původně potvrzených umělců později svou účast odřekli a potvrdili, že dorazí do Moravského Krumlova v létě 2022, které by již mělo být létem bez covidových restrikcí.

A tak oznámení první várky kapel pro ROCK CASTLE 2022, který se uskuteční v nádherných zámeckých zahradách v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ od 18. do 20. srpna, zahrnuje kapely, které svou účast z roku letošního přeložily na ten příští.

Můžete se těšit na: GUANO APES (Ger), SEPTICFLESH (Gr), ARKONA (Rus), KRISIUN (Brazil), AMALGAMA (Rus), RHEMORHA (Rus) a NEVER OPENED DOORS (Rus).

Na dalších účinkujících začínáme pracovat a jejich jména vám předložíme již brzy. Jméno hlavní hvězdy vám odtajníme již tento pátek v 15:00 hod.

Vstupenky na druhý ročník festivalu ROCK CASTLE za super zaváděcí cenu 1.690kč, ale i stanování a parkování jdou právě do prodeje. Jsou k dispozici exkluzivně pouze v e-shopech pragokoncertu, tedy na těchto stránkách!
 
Metalheads, 18. – 20. srpna 2022 se na vás těšíme v překrásné prázdninové lokalitě Moravského Krumlova na druhém ročníku festivalu ROCK CASTLE!