ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Švédové HAMMERFALL dostali do varu předminulý víkend celou zlínskou halu Datart, když svým fenomenálním show zakončili 17. ročník ZIMNÍHO MASTER OF ROCK festivalu! Už tam svým nadšeným fanouškům netrpělivě prozradili, že dostali pozvánku na 3. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE do MORAVSKÉHO KRUMLOVA a že ji s nadšením přijali! HAMMERFALL se tak oficiálně stávají headlinerem festivalu ROCK CASTLE 2023 a zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ se tak může chystat na opravdu silný úder této švédské heavy-metalové formace!  


HAMMERFALL jsou neochvějnými vlajkonoši heavy-metalu, ať se děje, co se děje. Ať útočí virus, nebo mimozemšťani, HAMMERFALL stojí pevně, ozbrojeni svým mocným kladivem a úspěšnou tvorbou a drží svět metalu na nohou. Jejich poslední, 12. studiové album se jmenuje „Hammer Of Dawn“ (2022).  a kapela jej vytvořila v průběhu pandemie, která kapelu ještě více semkla, aby ze sebe vydala své dosavadní maximum. Vzniklo tak opravdu vynikající album, které fanoušci po celém světě vyzdvihují jako úplně nejlepší, které kapela dosud vydala! HAMMERFALL opět prokázali, že jsou skvělí nejen jako jedna z nejdůležitějších kapel v historii heavy metalu, ale i jako jedna z nejdůležitějších kapel dnešní moderní metalové scény. Jedno je jisté, HAMMERFALL jsou tady, a do „Krumlova“ dorazí ještě silnější a nadšenější z možnosti představit se vám opět naživo v tom krásném, přírodním zámeckém parku u starobylého hradu v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ! Srpen patří festivalu ROCK CASTLE!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou jen do konce roku, nebo do vyprodání této emise vstupenek, campy i parkování můžete objednávat zatím pouze na těchto stránkách.