ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Na 3. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2023 v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ příští rok v srpnu, čekejme snad pouze a jedině metalové bouře…třeba právě tu známou a působivou jménem BRAINSTORM.


Při poslechu posledního alba BRAINSTORM „Wall Of Skulls“ (2021) si okamžitě uvědomíte, jak moc skupina obklopující zpěváka Andyho B. Francka vytěžila z působivého předchůdce tohoto alba, „Midnight Ghost“ (2018). Toto dílo bylo hudebním zlomem těchto power-metalových bardů a s novou deskou „Wall Of Skulls“ dosáhli ještě vyšší úrovně a rozšířili tak svůj umělecký obzor, což skvěle potvrzují čísla prodejů i reakce publika na právě probíhajícím turné „BrainRage Over Europe Tour 2022“ s přáteli z kapely RAGE. Nestihli jste je live u nás, v ČR? Nevadí, máme pro vás skvělé zprávy, BRAINSTORM s radostí přijali pozvánku na festival ROCK CASTLE 2023, který před dvěma lety pomáhali svou super metalovou show, a i přes probíhající pandemii, blízkým kontaktem s publikem budovat. Těšte se.


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce listopadu, nebo do vyprodání této emise vstupenek, campy i parkování jsou v prodeji! Objednávat můžete zatím pouze na těchto stránkách!