ROCK CASTLE 2023 - ROCK CASTLE 2023 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Metaloví maniaci zbystřete! 3. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2023, který se uskuteční ve dnech 17. – 19.8.2023 v krásném přírodním zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, potvrzuje další známou, oblíbenou, a hlavně opravdu už legendární power-metalovou bandu – RAGE!


Jen málo metalových kapel se může pyšnit tak komplexní, mnohostrannou a rozmanitou kariérou jako RAGE. Kapela okolo zpěváka a basáka Peavyho Wagnera, založená v roce 1983, dokázala do svého hudebního konceptu integrovat širokou škálu stylových nuancí. Vznikly nahrávky zaměřené tvrdě thrashově, ale také nahrávky s hymnickým power-metalem, anebo alba, v pravém slova smyslu, symphonická. RAGE jsou stále velmi aktivní, kreativní a neúnavní. Jejich aktuální deska „Resurrection Day“ (2021) je považována za dosud nejúspěšnější album kapely. Ještě stále je po celé Evropě představována live a sklízí mnoho uznání a nadšení snad všech fanoušků, co se jejich práv probíhajícího turné „Brainrage Over European Tour 2022“ s kapelou BRAINSTORM zúčastnili a už se jim podařilo vydat velmi slibné EP „Spreading The Plague“ (2022). Jaká překvapení pro vás RAGE ještě chystají? Uvidíme třeba právě v létě, na ROCK CASTLE festivalu!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce listopadu, campy a parkování můžete objednávat pouze na těchto stránkách!