ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Jak je již na všech našich festivalech dobrým zvykem, dáváme zde prostor i špičkovým domácím kapelám, které rozhodně mají co ukázat, které máte rádi a které svým uměním vždy zajímavě obohatí program každého festivalu. Přinášíme vám nyní první 3 jména, kapely, které se vám představí letos v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 3. ročníku našeho nejmladšího mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE!


GATE CRASHER – rocková smršť GATE CRASHER je našim častým hostem. Tito sympatičtí a pilní kluci si už zahráli si na jednom pódiu s takovými hvězdami jako jsou Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn či Iron Maiden. Aktuálně bodují s novinkou „JAKO VLCI“, která se stala nejúspěšnější peckou v historii kapely a předznamenává přípravu nové řadové desky. Na tuhle novinku, spolu s dalšími osvědčeným hity kapely, se můžete těšit v Moravském Krumlově na Rock Castle 2023.


EAGLEHEART – česká power-metalová stálice se po koncertní pauze konečně vrací na pódia, aby s vámi oslavila dvacet let svojí existence! Těšit se můžete na průřez diskografií kapely, odehraný v nové sestavě kolem zakládajícího člena, kytaristy a zpěváka Michala Kůse, s Romanem Sáčkem za mikrofonem, kytarovou senzací Jirkou Hábem a bubenickým super talentem Vojtou Sedlákem. Kapela slibuje, že tento návrat bude rozhodně stát zato!


RIMORTIS – poctivý melodic - power metal z české kotliny přesněji z Poděbrad. Od svého vzniku v roce 1999 vydali 9 alb, z toho poslední „Věčnost živlů“ v loňském roce! Na kontě mají nespočet koncertů vč. hostování s kapelami jako jsou Grave Digger, Serenity, Elvenking nebo Blaze Bayley a jsou pravidelným účastníkem největších českých festivalů…zkrátka, nejsou to žádní nováčci a rozhodně mají co ukázat!


Festival ROCK CASTLE bude opět velmi příjemným zakončením letní festivalové sezóny, přijďte si ho prožít!


Festivalové vstupenky za super cenu, platnou do konce ledna, parkování a campy můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky nově také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.