...vstupenek za nejvýhodnější cenu je tady!

ROCK CASTLE 2023 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Nejmladší člen naší festivalové rodinky, mezinárodní rock-metalový festival ROCK CASTLE 2023 se příští rok uskuteční ve dnech 17. – 19. 8. 2023 opět v nádherném a příjemném parku u nově zrekonstruovaného zámku v malebném městečku MORAVSKÝ KRUMLOV. Dnešní den se pro tento festival stává dnem „D“, protože vám představuje první potvrzené kapely pro příští rok a otevírá prodej vstupenek!


Prvními potvrzenými kapelami festivalu ROCK CASTE 2023 jsou:
Švédsko-dánští moderní metaloví vizionáři a jedna z nejúspěšnějších kapel poslední doby s živelnou zpěvačkou Elize Ryd v čele. Ano, těšte se na AMARANTHE a jejich nejnovější hudební pecky! Další kapela je z Rakouska, patří do ranku symphonic-metalu, a právě dokončili své velké a velmi úspěšné turné. Jsou to VISIONS OF ATLANTIS! Pokračujeme se švédskou progressive-metalovou bandou, která letos vydala elektrizující novinkovou desku „A Heartless Portrait (The Orphean Testament)“ – EVERGREY! Přivítáme také populární brazilské divé ženy NERVOSA, nadnárodní hard and heavy bandu SERIOUS BLACK se svojí novinkou „Vengeance Is Mine“. Zámecké zdi budou přímo perfektní kulisou pro show švédských symphonic-power metalových rytířů TWILIGHT FORCE. Až z Islandu vás dojedou schladit vikingové SKÁLMÖLD a předat vám svým energickým způsobem staré hrdinské severské ságy. Čeká vás nezastavitelná metalová thrash-death agrese v podání belgických EVIL INVADERS a svěží mořský vzduch vám dodají švédští folk-metaloví piráti YE BANISHED PRIVATEERS!


Na potvrzení spousty dalších kapel pracujeme a budeme vám je postupně servírovat.  


Nyní je nejdůležitější jedna věc! Vstupenka! Od této chvíle si svoji festivalovou vstupenku na ROCK CASTLE 2023 můžete pořídit za tu úplně nejvýhodnější cenu vůbec! Tato super zaváděcí cena bude platit pouze do konce října, tedy už jen do příštího pondělí, nebo do vyprodání této první emise vstupenek! Do prodeje jdou zároveň i místa ke stanování a parkování!


Vše zatím exkluzivně pouze na těchto stránkách!

Snad vám něco z výplaty zbylo a můžete objednávat, ať to příští festivalové léto stojí zato!