ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Starověké příběhy vyprávěné za pomocí chytlavých melodií na vlnách symphonic-metalu, to je rakouská kapela SERENITY, která vám letos v srpnu dojede na festival ROCK CASTLE, do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, představit své zbrusu nové album!


SERENITY se stále vyvíjejí, a přitom si zachovávají své kořeny. Jejich zbrusu nové album „The Last Knight“ je inspirované životem císaře Svaté říše římské Maxmiliána I., vychází už příští týden! Toto album je absolutní nutností pro každého metalového fanouška! S „The Last Knight“ SERENITY zaplaví svět napínavými příběhy z dob dávno minulých, navíc nebývalým spektrem zvuků, který budou fanoušky inspirovat k opakovanému poslechu. Po celá léta je kapela ukázkovým příkladem epického symfonického, melodického metalu, který bere za srdce. Staňte se i vy součástí jejich velké cesty! SERENITY a jejich historické příběhy vyprávěné v zámeckém parku, přímo pod zdmi starobylého zámku MORAVSKÝ KRUMLOV, to bude přímo nádhera! Buďte tam!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce ledna, campy a parkování můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky jsou v prodeji také v Ticketportálu, Ticketmasteru a Ticketstreamu.