Připravte se! Festival ROCK CASTLE přidává další 3 nová jména do svého seznamu potvrzených kapel! Tentokrát to jsou 3 neohrané české kapely, které hoří nedočkavostí představit se vám všem na velkém pódiu nového mezinárodního festivalu!


ALIA TEMPORA - Moderní taneční hudba a prismatická image, takto metal ještě neznáte. Tato mladá brněnská kapela boří zažité hranice a jejich energickou show si užije každý fanoušek melodického metalu a rocku. Svou druhou desku „Dragonfly Effect“ s úspěchem představili už na hlavní Ronnie James Dio stage na MASTERS OF ROCK 2019 a následovalo turné po Evropě a Mexiku. Nyní se vás tedy chystají ohromit na festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


SOLAR SYSTEM – Havířovská melodická hard´n´heavy parta se řadí k již zkušenějším harcovníkům domácí metalové scény. Letos vydali pod zvukovou taktovkou zkušeného Rolanda Grapowa svoji druhou desku nazvanou „Synchronicita“, která sklízí velmi pozitivní reakce. Jde o dynamickou, a přitom nadmíru pohodovou věc, kde nenajdete žádný patos ani silácká gesta. Kapela svým vystupováním vyzařuje lehkost a přirozenost, což je její velké plus. Nechte se jimi překvapit!


100 NA 100 – Poměrně mladé seskupení ostřílených rockerů a kamarádů z Frýdku-Místku, kteří tvoří vlastní, převážné české rockové skladby.  Na kontě mají už 2 alba a na třetím se pracuje. Stylově se nedají lehce zařadit, sami říkají, že neblíže je jim asi hard rock, často psaný motorkářům na míru, ale nahráli třeba i kytarovou lidovku, nebo ukolébavku pro rockové maminy. Zkrátka, se 100 na 100 se můžete těšit na dávku poctivého českého rocku s půvabnou zpěvačkou navrch!


Festival ROCK CASTLE se koná ve dnech 19. – 21. 8. 2021 v překrásném areálu zámeckých zahrad v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, což není rock-metalovým fanouškům úplně neznámá lokalita, naopak, řadí se k těm nejoblíbenějším! Tak se tam potkáme!


Festivalové vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou už jen do konce roku, nebo do vyprodání zaváděcí emise vstupenek, objednávejte na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz či www.pragokoncert.com