...na festivalu ROCK CASTLE!

ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Světová power-metalová scéna by bez této kapely nebyla úplná…už víc jak 20 let dodávají kluci z DRAGONHAMMER své originální hudební kousky a baví publikum svými nevšedními show! V loni jim to kvůli nečekaným logistickým důvodům nevyšlo, a tak letos splácejí svůj dluh fanouškům a potvrzují na 110% svoji účast, v půli srpna na 3. ročníku ROCK CASTLE 2023 v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


DRAGONHAMMER vydali minulý týden novou desku s názvem "Second Life" a úspěšně tak otevírají novou kapitolu své tvorby. Silnější, epičtější a technicky min. stejně vznešenou, jako tomu bylo v minulosti. Čekejte šílené kytarové riffy, bombastický symfonický doprovod a epické bitevními chorály. Jejich další a dost možná jejich dosud úplně nejlepší power-metalový soundtrack je na světě! Těšte se na grandiozní power-hymny, bleskurychlé kytary, klávesová sóla, silné vokály a drtivé bicí. Epic-Power metal, jak se patří, noví a skvělí DRAGONHAMMER vás všechny v zámeckém parku v „Krumlově“ příjemně překvapí!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce listopadu, nebo do vyprodání této emise vstupenek, campy i parkování jsou v prodeji! Objednávat můžete zatím pouze na těchto stránkách!