Letos v létě nadchli legednární Goth'n'Rolloví upíři THE 69 EYES své fanoušky ohromujícím živým přenosem ke svým 30. narozeninám, natočeným v Helsinkách. Vzhledem k velmi vysoké poptávce od fanoušků se tato skvělá show vrací do online prostoru na dobu jednoho měsíce.  Vstupenky na "Worldwide Live Stream Revisited" THE 69 EYES jsou v prodeji a lze je zakoupit >>ZDE<<


Singer Jyrki69 uvádí: "Bylo to perfektní, hrát naši show k 30. výročí v Helsinském domě kultury (Kulttuuritalo). Je to legendární místo, kde jsem kdysi viděl The Ramones ... Všechny klasické rockové kapely si tam v průběhu let zahrály, od Jimiho Hendrixe přes Led Zeppelin po Metallicu! Nyní sem, na tuto legendární stage můžeme, prostřednictvím této události, znovu pozvat všechny naše fanoušky po celém světě, aby oslavili 30 let našeho rock’n’rollu“.  


Stream bude k dispozici na vyžádání od 18. prosince 2020 do 18. ledna 2021.


A my se této Finské legendy dočkáme live na zbrusu novém pódiu nového letního festivalu ROCK CASTLE, který se uskuteční 19. – 21. 8. 2021 v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


Vstupenky za zaváděcí cenu, platnou do konce roku, nebo do vyprodání této emise vstupenek, můžete objednávat na www.rockcastle.czwww.mastersofrock.cz či www.pragokoncert.com!